Jeśli jesteś pracownikiem DSV i interesuje Cię stanowisko w innym kraju, skontaktuj się ze swoim przełożonym i przedstawicielem Działu HR, aby omówić proces i wymagania związane z aplikowaniem.

Specjalista/ka ds. Administracyjnych

Administration

Job Req Number:  23389

PAMIĘTAJ PROSZĘ ABY KLIKNĄĆ „APLIKUJ” PO ZAPISANIU SWOJEGO PROFILU.

ZADANIA:

  • Przygotowywanie kalkulacji do faktur dla klientów.
  • Wystawianie faktur za usługi transportowe.
  • Księgowanie faktur w systemie transportowym.
  • Weryfikacja poprawności faktur kosztowych transportowych.
  • Wystawianie obciążeń / uznań w procesie obsługi reklamacji.
  • Dokonywanie księgowych zamknięć transportów w systemie operacyjnym.
  • Przygotowywanie raportów dla klientów.
  • Dbanie o terminowość i rzetelność działań rozliczeniowych.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI…

  • masz doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem rozliczeń transportowych,
  • praktycznie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności Outlook i Excel),
  • cechuje ciebie dokładność i potrafisz dobrze organizować swoją pracę,
  • angażujesz się w wykonywane obowiązki,
  • znasz język angielski,
  • potrafisz efektywnie współpracować z innymi.

NASZA OFERTA:

  • Umowa o pracę.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta sportowa.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Sekcje sportowe.
  • Owocowe dni.
  • Dofinansowanie świąteczne.
  • Spotkania integracyjne.
  • Work-life balance.

DSV – Global transport and logistics

DSV is one of the very best performing companies in the transport and logistics industry. 47,000 employees in more than 75 countries work passionately to deliver great customer experiences and high-quality services – as part of the operation or in a variety of supporting roles. If you have drive and talent and enjoy responsibility, we’ll give you the support you need to explore your potential and forward your career. Read more at www.dsv.com

open/close

Dlaczego DSV? DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ