If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your manager and Human Resources representative to discuss the process and requirements of applying.

Supervisor

Terminal/Warehouse/Transport

Job Req Number:  23039

PAMIĘTAJ PROSZĘ ABY KLIKNĄĆ „APLIKUJ” PO ZAPISANIU SWOJEGO PROFILU.

ZADANIA:

  • Organizacja pracy w podległym obszarze i efektywne zarządzanie powierzonymi zasobami ludzkimi i technicznymi dla realizacji zadań związanych z obsługą towarów.
  • Prowadzenie korespondencji mailowej oraz telefonicznej z klientem w celu obsługi zleceń produkcyjnych.
  • Analiza danych produkcyjnych od klienta (Za pośrednictwem komunikatów EDI będą przekazywane informacje o komponentach do produkcji. Na tej podstawie trzeba: zaplanować pobranie komponentów, uruchomienie maszyny, ustawienie ludzi, określenie kroków procesowych).
  • Planowanie harmonogramów produkcji (Na podstawie zleceń od klienta należy zaplanować produkcję w określonym czasie przy uwzględnieniu lead time, dostępności komponentów w tym materiałów opakowaniowych, dostępnych zasobów itd.)
  • Ustawianie i kontrolowanie parametrów parku maszynowego.
  • Rozliczanie i raportowanie produkcji (Podsumowanie zrealizowanej akcji pod kątem wykorzystanych komponentów vs oczekiwanego zużycia. Raportowanie ilości wyprodukowanych wyrobów gotowych, a także uszkodzeń i braków).
  • Nadzór nad poziomami zapasów materiałów opakowaniowych i w razie potrzeby kierowanie do przełożonego informacji o konieczności domówienia materiałów. Ponadto przy dostawie materiałów opakowaniowych należy sprawdzić czy jakość tych materiałów spelnia wymagania jakościowe klienta.
  • Nazdór i monitorowanie wydajności produkcji.
  • Obserwowanie procesów produkcyjnym w celu prowadzenia działań optymalizacyjnych i ulepszających.
  • Nadzór nad przeglądami maszyn w dziale Copacking.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej w tym dokumentów przyjęcia, wydania, inwentaryzacji oraz protokołów niezgodności (braków, uszkodzeń).
  • Nadzór nad utrzymaniem czystości i porządku w strefie copacking oraz w jego bezpośrednim otoczeniu.
  • Przygotowywanie załączników do faktur za zrealizowane usługi.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI…

  • posiadasz wykształcenie średnie,
  • posiadasz minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • posiadasz takie umiejętności jak: kierowanie i współpraca z zespołem, współpraca z klientami i dostawcami, techniczna znajomość maszyn produkcyjnych typu: flowpack, shrinkpack, etykieciarka, drukarka etykiet, drukarka; planowanie produkcji,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (codzienna współpraca z klientem anglojęzycznym).

NASZA OFERTA:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie lekcji Businness English
  • Work-life balance
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Ergonomiczne miejsce pracy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Grupy sportowe
  • Prezenty świąteczne dwa razy do roku
  • Projekty CSR
  • Imprezy i spotkania integracyjne

DSV – Global transport and logistics

DSV is one of the very best performing companies in the transport and logistics industry. 47,000 employees in more than 75 countries work passionately to deliver great customer experiences and high-quality services – as part of the operation or in a variety of supporting roles. If you have drive and talent and enjoy responsibility, we’ll give you the support you need to explore your potential and forward your career. Read more at www.dsv.com

open/close