If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· Przygotowywanie ofert dla klientów w odpowiedzi na pojawiające się zapytania

· Reprezentowanie DSV w kontaktach telefonicznych i e-mailowych z klientami

· Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów na terenie woj. Zachodniopomorskiego

· Administrowanie aplikacjami wykorzystywanymi wprocesie sprzedaży

· Wsparcie działu w zakresie prowadzonych działań handlowych i marketingowych

NASZE WYMAGANIA:

· Umiejętność praktycznego posługiwania się pakietem MS Office (Outlook, Excel, PowerPoint, Word)

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego

· Wykształcenie minimum średnie

· Determinacja w realizowaniu założonych celów

· Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z innymi

· Doświadczenie w branży TSL będzie dla nas dodatkowym atutem

TO OFERUJEMY:

· Umowa o pracę

· Kompleksowy program wdrożeniowy

· Katalog szkoleń wewnętrznych

· Możliwość wdrażania nowych pomysłów

· Dofinansowanie zajęć sportowych

· Prywatna opieka medyczna

· Ubezpieczenie na życie

· Dofinansowanie nauki angielskiego

· System premiowy

· Dofinansowanie świąteczne

· Program poleceń pracowniczych

open/close

Obszar zawodowy:  Sales

Asystent Sprzedaży

Bydgoszcz