If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Koordynacja projektów w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz neutralności klimatycznej
  • Kierowanie lokalnymi inicjatywami oraz koordynowanie wprowadzania inicjatyw  globalnych w kraju
  • Budowanie świadomości na poziomie lokalnych menedżerów w zakresie inicjatyw, produktów, raportowania
  • Wspieranie biznesu w zakresie zielonych produktów logistycznych, w zakresie CO2 Reporting, Green Supply Chain, Sustainable fuel, Carbon offsetting.
  • Zgłaszanie inicjatyw w zakresie zrównoważonego rozwoju i środowiska
  • Przygotowywanie porównań / analiz oraz wymaganych przez klientów raportów
  • Nadzór nad gospodarką odpadami
  • Aktualizowanie i nadzorowanie programu środowiskowego
  • Lokalny monitoring i sprawozdawczość w zakresie realizacji celów SBTI

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie kierunkowe (ESG, środowisko)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obszaru ESG, tematów środowiskowych, normy ISO 14001, raportowania w obszarze ESG
  • Znajomość przepisów prawa oraz procedur z zakresu gospodarowania odpadami oraz ochrony środowiska,
  • Inicjatywa własna, dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • doświadczenie w zbieraniu i analizie danych oraz w przygotowywaniu raportów
  • zdolność szybkiego uczenia się i chęć do pogłębiania wiedzy
  • znajomość aktualnych trendów i norm prawnych w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG
  • Prawo jazdy kat. B.

TO OFERUJEMY

· Umowa o pracę na pełen etat

· Prywatna opieka medyczna

· Karta sportowa

· Motywacyjny system wynagrodzeń

· Szkolenia wewnętrzne

· Owocowe dni

· Dofinansowanie świąteczne

· Spotkania integracyjne

· Program poleceń pracowniczych

open/close

Obszar zawodowy:  Compliance

Compliance Specialist

Duchnice