If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•    Planowanie drobnicowych przewozów krajowych
•    Ustalanie warunków transportów
•    Rozwój współpracy z przewoźnikami, dbanie o efektywność kosztową
•    Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom
•    Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami
•    Współpraca z Oddziałami DSV na terenie kraju
•    Realizacja założeń budżetowych
•    Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

NASZE WYMAGANIA

•    Doświadczenie w spedycji krajowej
•    Znajomość lokalnego rynku transportowego
•    Gotowość do pracy zmianowej
•    Umiejętność pracy w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu
•    Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
•    Motywacja do zapewnienia doskonałej obsługi naszym klientom
•    Umiejętność analizowania liczb i znajdywania korzystnych rozwiązań
•    Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

TO OFERUJEMY

•    Umowa o pracę
•    Kompleksowy program wdrożeniowy
•    Katalog szkoleń wewnętrznych
•    Możliwość wdrażania nowych pomysłów

•    Dofinansowanie zajęć sportowych
•    Prywatna opieka medyczna
•    Ubezpieczenie na życie
•    Dofinansowanie nauki angielskiego
•    System premiowy
•    Dofinansowanie świąteczne
•    Program poleceń pracowniczych

open/close

Obszar zawodowy:  Freight Forwarding

Spedytor Krajowy Drobnicowy

Duchnice