If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie ofert dla klientów w odpowiedzi na pojawiające się zapytania
  • Reprezentowanie DSV w kontaktach telefonicznych i e-mailowych z klientami
  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów
  • Administrowanie aplikacjami wykorzystywanymi w procesie sprzedaży
  • Wsparcie działu w zakresie prowadzonych działań handlowych i marketingowych

NASZE WYMAGANIA:

  • Umiejętność praktycznego posługiwania się
  • pakietem MS Office (Outlook, Excel, PowerPoint, Word)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym efektywną komunikację biznesową
  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów
  • Determinacja w realizowaniu założonych celów
  • Umiejętność efektywnej komunikacji z innymi
  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi
  • Doświadczenie w branży TSL będzie dla nas dodatkowym atutem

TO OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki angielskiego
  • System premiowy
  • Dofinansowanie świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych

open/close

Obszar zawodowy:  Sales

Asystent Sprzedaży

Kokotow