If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Organizowanie poszczególnych etapów usługi spedycyjno-przewozowej
  • Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi komórkami organizacyjnymi
  • Prowadzenie naczep przewoźników kontraktowych DSV typu chłodnia / plandeka.
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych Klientom
  • Współpraca z Partnerami DSV na terenie Europy
  • Realizacja założeń budżetowych i jakościowych
  • Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie w obsłudze projektów i zleceń spedycyjnych
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku spedycyjnego
  • Doświadczenie w prowadzeniu naczep przewoźników kontraktowych – mile widziane.
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu
  • Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
  • Motywacja do zapewnienia doskonałej obsługi naszym Klientom
  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

TO OFERUJEMY

  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki angielskiego
  • System premiowy
  • Dofinansowanie świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych

open/close

Obszar zawodowy:  Freight Forwarding

Spedytor Międzynarodowy

Kokotow