Jeśli jesteś pracownikiem DSV i interesuje Cię stanowisko w innym kraju, skontaktuj się ze swoim przełożonym i przedstawicielem Działu HR, aby omówić proces i wymagania związane z aplikowaniem.

Magazynier - Operator Wózka

Terminal/Warehouse/Transport

Job Req Number:  26094

ZADANIA:
· Rozładunek i załadunek towarów.
· Przygotowywanie przesyłek do transportu.
· Kontrola jakościowa i ilościowa przesyłek.
· Skanowanie przesyłek.
· Transport wewnętrzny towarów w magazynie wysokiego składowania.
· Kontrola stanów magazynowych.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI…
· jesteś gotowy do pracy w magazynie wysokiego składowania,
· posiadasz uprawnienia oraz doświadczenie obsłudze wózków jezdniowych,
· jesteś osobą zdyscyplinowaną,
· wyrażasz gotowość do pracy w systemie zmianowym,
· uprawnienia UDT mile widziane.

NASZA OFERTA:
· Umowa o pracę
· Prywatna opieka medyczna
· Karta sportowa
· Motywacyjny system wynagrodzeń
· Szkolenia wewnętrzne
· Sekcje sportowe
· Owocowe dni
· Dofinansowanie świąteczne
· Spotkania integracyjne
· Work-life balance

DSV – Global transport and logistics

DSV is one of the very best performing companies in the transport and logistics industry. 60,000 employees in more than 90 countries work passionately to deliver great customer experiences and high-quality services – as part of the operation or in a variety of supporting roles. If you have drive and talent and enjoy responsibility, we’ll give you the support you need to explore your potential and forward your career.

Read more at www.dsv.com

open/close

Dlaczego DSV? DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ