If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

Job Req Number:  30839
Time Type: Full Time

ZADANIA:
· Kierowanie i organizowanie pracy zespołu - pracowników magazynu na zmianie.
· Organizowanie zadań związanych z obsługą magazynową w zakresie cross-dock i logistyki.
· Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i towarów.
· Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących wewnętrznych regulacji i przepisów prawa.
· Wsparcie dla systemów WMS i Cargolink w celu prawidłowego zarządzania procesem magazynowym podczas zmiany.
· Fizyczne operacje w magazynie: kompletacja towarów, foliowanie, załadunek, rozładunek, transport wewnętrzny towarów, układanie towarów na regałach i / lub miejscach magazynowych.
· Przeprowadzenie programu adaptacyjnego dla nowo zatrudnionych pracowników magazynu.
· Udział w tworzeniu harmonogramów pracy.
· Odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości realizacji procesów magazynowych.
· Nadzór nad utrzymaniem czystości i porządku w magazynie.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI ...
· Mieć doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu magazynowego,
· Jesteś gotowy do pracy w magazynie wysokiego składowania,
· Posiadasz uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi (UDT),
· Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym.

NASZA OFERTA:
· Umowa o pracę
· Prywatna opieka medyczna
· Karta sportowa
· Motywacyjny system wynagradzania
· Szkolenia wewnętrzne
· Bonusy wakacyjne
· Work-life balance

DSV – Global transport and logistics

DSV is one of the very best performing companies in the transport and logistics industry. 56,000 employees in more than 80 countries work passionately to deliver great customer experiences and high-quality services – as part of the operation or in a variety of supporting roles. If you have drive and talent and enjoy responsibility, we’ll give you the support you need to explore your potential and forward your career.

Read more at www.dsv.com

open/close

Obszar zawodowy:  Managerial

Szef Zmiany w Magazynie

Maluszow