If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

Číslo pracovní pozice: 80241
Pracovní úvazek: Full Time

Senior účetní / Účetní   DSV Road a.s. Mošnov

Náplň práce:

Komplexní vedení podvojného účetnictví přidělené společnosti DSV:

· Účtování dodavatelských faktur, pokladních dokladů, interních účetních dokladů

· Realizace plateb dodavatelům, správa dodavatelského saldokonta

· Účtování pohybu skladu zboží

· Účtování a vedení agendy dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku

· Zpracování měsíčních a ročních závěrek (účtování kurzových rozdílů, časového    rozlišení, dohadných položek, rekonciliace vybraných rozvahových účtů)

· Spolupráce s auditory a daňovými poradci, příprava podkladů k přiznání DPH a dani z přijmu

· Plnění ad hoc úkolů

Požadavky:

· minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru

· Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici

· Znalost účetních standardů a souvisejících daňových zákonů

· Práce s PC, MS Office (MS Word, MS Excel)

· Znalost informačního systému SAP S/4HANA výhodou (ne podmínkou)

· Anglický jazyk

· Samostatnost, důslednost a iniciativní přistup k řešení problémů

· Smysl pro týmovou práci

· Pozitivní vztah k práci a ochota učit se novým věcem

Co nabízíme:

· Stabilní zázemí silné nadnárodní společnosti

· Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem

· Místo výkonu práce Mošnov

· Nástup co nejdříve nebo dohodou

· Pracovní poměr na dobu neurčitou

· 12.000 Kč ročně do benefitního programu Cafeterie, Multisport karta

· Kvartální bonusy při splnění cílů společnosti

· 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days

· Stravenkový paušál 99 Kč / odpracovaný den

· Příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní odměny

· Home Office

· Podpora vzdělávání, kurzy AJ

DSV – Global Transport and Logistics

Společnost DSV je dynamické pracoviště, které podporuje inkluzivitu a rozmanitost. Své podnikání provozujeme s integritou, s respektem k různým kulturám a důstojnosti a právům jednotlivců. Jestliže nastoupíte do společnosti DSV, budete pracovat pro jednu z nejvýkonnějších společností v oboru dopravy a logistiky. Připojíte se k talentovanému týmu přibližně 75 000 zaměstnanců ve více než 80 zemích, kteří s nadšením pracují na poskytování skvělých zákaznických zkušeností a vysoce kvalitních služeb. Společnost DSV usiluje o vedoucí postavení na cestě k udržitelnější budoucnosti našeho odvětví a je odhodlána obchodovat v souladu s přírodními podmínkami.

Podporujeme spolupráci a transparentnost a snažíme se zaujmout, motivovat a udržet talentované lidi díky kultuře respektu. Pokud jste motivovaní, talentovaní a přejete si být součástí progresivní a všestranné organizace, podpoříme vás a vaši potřebu dosáhnout svého potenciálu a posunout svou kariéru dál.

Navštivte webové stránky dsv.com a sledujte nás na LinkedIn, Facebook a Twitter

open/close

Job area:  Accounting

Senior Accountant

Mosnov