If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

Číslo pracovní pozice: 81899
Pracovní úvazek: Full Time

Pro Crossdock sklad (překladiště) v Pavlově (okr.Kladno), hledáme nového kolegu na pozici:

SKLADNÍK

Náplň práce:

  • manipulace se zásilkami (nakládka/vykládka zásilek)
  • scanování zásilek a s tím související vizuální kontrola zásilek
  • obsluha manipulační techniky (VZV)
  • udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
  • průkaz na VZV výhodou
  • fyzická zdatnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč (vyplacený v měsíci po uplynutí zkušební doby)
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti v příjemném prostředí a kolektivu
  • důkladné počáteční zaškolení
  • 2-směnný provoz (denní / noční - 12 hod. směny - volné víkendy)
  • nástupní mzda 32.000,- Kč
  • nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:

  • kvartální odměny ve výši 13. mzdy
  • 12.000 Kč ročně do benefitního programu Cafeterie
  • Multisport karta
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál 99 Kč / odpracovaný den, možnost stravování na pracovišti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 2 dny sick-days
  • věrnostní odměny

DSV – Global Transport and Logistics

Společnost DSV je dynamické pracoviště, které podporuje inkluzivitu a rozmanitost. Své podnikání provozujeme s integritou, s respektem k různým kulturám a důstojnosti a právům jednotlivců. Jestliže nastoupíte do společnosti DSV, budete pracovat pro jednu z nejvýkonnějších společností v oboru dopravy a logistiky. Připojíte se k talentovanému týmu přibližně 75 000 zaměstnanců ve více než 80 zemích, kteří s nadšením pracují na poskytování skvělých zákaznických zkušeností a vysoce kvalitních služeb. Společnost DSV usiluje o vedoucí postavení na cestě k udržitelnější budoucnosti našeho odvětví a je odhodlána obchodovat v souladu s přírodními podmínkami.

Podporujeme spolupráci a transparentnost a snažíme se zaujmout, motivovat a udržet talentované lidi díky kultuře respektu. Pokud jste motivovaní, talentovaní a přejete si být součástí progresivní a všestranné organizace, podpoříme vás a vaši potřebu dosáhnout svého potenciálu a posunout svou kariéru dál.

Navštivte webové stránky dsv.com a sledujte nás na LinkedIn, Facebook a Twitter

open/close

Job area:  Terminal/Warehouse/Transport

Warehouse Operator - DDS Pavlov x-Doc

Pavlov