If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

Номер на завката за работа: 78738
Работно време: Full Time

ДСВ Роуд ЕООД е част от DSV A/S - една от най-добре представящите се компании в сектор транспорт и логистика в света.
Ние търсим хора, които искат да направят кариера в разрастващ се бизнес.
Ако сте амбициозни, талантливи и не се страхувате да поемате отговорност, ние ще ви подкрепим, за да разгърнете потенциала си и да се развивате.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Планиране, организиране и проследяване на международни транспорти;
  • Комуникация с клиенти и подизпълнители;
  • Договаряне на цени и условия на превозите;
  • Изготвяне на справки, анализи и отчети, свързани с дейността.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Опит на сходна позиция ще се счита за предимство;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Свободно владеене на английски език;
  • Комуникативност, желание за работа и развитие.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Конкурентно заплащане;
  • Атрактивен социален пакет;
  • Възможност за работа и развитие в международна компания лидер в своя сектор.

DSV – Глобален транспорт и логистика

DSV е динамично работно място с фокус върху приобщаването и разнообразието. Ние правим бизнес с почтеност, зачитайки различните култури, достойнството и правата на хората. Когато се присъедините към DSV, вие ще работите за една от най-добре представящите се компании в транспортната и логистичната индустрия. Ще се присъедините към талантлив екип от приблизително 75 000 служители в над 80 страни, които работят с отдаденост, за да предоставят на нашите клиенти  качествени услуги и висока удовлетвореност.

DSV се стреми да работи природосъобразно  за по-устойчиво бъдеще за нашата индустрия . Ние насърчаваме сътрудничеството, взаимното уважени и прозрачността, и се стремим да привличаме, мотивираме и задържаме талантливи хора. Ако сте мотивирани, талантливи и искате да сте част от развиваща се компания, ние ще ви подкрепим да разгърнете потенциала си и да направите кариера в разрастващ се бизнес.

Посетете dsv.com и ни последвайте в LinkedIn, Facebook и Twitter.

open/close

Job area:  Freight Forwarding

Спедитор

Sofia