If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

Номер на завката за работа: 79926
Работно време: Full Time

ДСВ ЕЪР ЕНД СИЙ ЕООД е част от DSV A/S (www.dsv.com) - една от водещите компании в сектор „Транспорт и логистика“ в света.

Търсим хора, които искат да направят кариера в разрастващ се бизнес.

Ако искате да развиете уменията си за взимане на бързи решения и поемане на отговорност, за работа в динамична среда и според най-новите тенденции за развитие на транспортния сектор, ние ще ви подкрепим и разгърнем потенциала ви.

Във връзка с разширяване на дейността търсим Спедитор „Въздушен транспорт“, който да стане част от нашия екип.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Приема и изпълнява получени клиентски заявки;
  • Организира и следи цялостното изпълнение на сделките за въздушен транспорт;
  • Осъществява постоянни оперативни и търговски контакти с клиентите и доставчиците на компанията;
  • Договаря цени и условия за превозите;
  • Администрира процесите в ERP система;
  • Издава фактури към клиента или агента.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Опит на сходна длъжност или основни познания във въздушния транспорт са предимство;
  • Владеене на английски език - работно ниво;
  • Компютърна грамотност – MS Office, онлайн приложения;
  • Комуникативност и умение за работа в екип;
  • Комбинативно мислене и способност за приоритизиране на задачите;
  • Предпочитания към разнообразна и динамична дейност;
  • Свободно ползване на софтуерни продукти.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Конкурентно заплащане;
  • Атрактивен социален пакет;
  • Обучение чрез подробно описани в процедури процеси и персонален ментор;
  • Работа в екип;
  • Възможност за развитие в международна компания, лидер в своя сектор.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените от вас данни са лични и попадат под специална защита.

DSV – Глобален транспорт и логистика

DSV е динамично работно място с фокус върху приобщаването и разнообразието. Ние правим бизнес с почтеност, зачитайки различните култури, достойнството и правата на хората. Когато се присъедините към DSV, вие ще работите за една от най-добре представящите се компании в транспортната и логистичната индустрия. Ще се присъедините към талантлив екип от приблизително 75 000 служители в над 80 страни, които работят с отдаденост, за да предоставят на нашите клиенти  качествени услуги и висока удовлетвореност.

DSV се стреми да работи природосъобразно  за по-устойчиво бъдеще за нашата индустрия . Ние насърчаваме сътрудничеството, взаимното уважени и прозрачността, и се стремим да привличаме, мотивираме и задържаме талантливи хора. Ако сте мотивирани, талантливи и искате да сте част от развиваща се компания, ние ще ви подкрепим да разгърнете потенциала си и да направите кариера в разрастващ се бизнес.

Посетете dsv.com и ни последвайте в LinkedIn, Facebook и Twitter.

open/close

Job area:  Freight Forwarding

Freight Forwarder

Sofia