If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

Job Req Number:  29122
Time Type: Full Time

ZADANIA:

  • Rozładunek dostaw, kompletacja zleceń i załadunek wysyłek.
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów i zgodności stanów magazynowych.
  • Obsługa Informatycznych Systemów Zarządzania Magazynem.
  • Obsługa wózków jezdniowych.
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu.
  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP.

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Wymagane posiadanie uprawnień do obsługi urządzeń transportu bliskiego II WJO

TO OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracujemy kreatywnie
  • Przyjazna atmosfera
  • Profesjonalne szkolenia
  • Roczny bonus
  • Globalny zespół
  • Zorientowanie na ludzi
  • Kursy językowe
  • Pakiet benefitów
  • System kafeteryjny
  • Dodatki wakacyjne i świąteczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna

DSV – Global transport and logistics

DSV is one of the very best performing companies in the transport and logistics industry. 56,000 employees in more than 80 countries work passionately to deliver great customer experiences and high-quality services – as part of the operation or in a variety of supporting roles. If you have drive and talent and enjoy responsibility, we’ll give you the support you need to explore your potential and forward your career.

Read more at www.dsv.com

open/close

Job area:  Terminal/Warehouse/Transport

Warehouse Operator/Magazynier

Sosnowiec