If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•    Zapewnienie sprawnej obsługi magazynu czasowego składowania
•    Weryfikacja dokumentów handlowych oraz transportowych
•    Weryfikacja i przygotowanie awizacji towarów unijnych oraz celnych
•    Sporządzanie Deklaracji Skróconych Czasowego Składowania
•    Archiwizacja dokumentów oraz plików awizacyjnych
•    Kontakt z działami transportu krajowego i międzynarodowego oraz magazynem
•    Przygotowywanie niezbędnych raportów
•    Praca w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 10:00-18:00)

NASZE WYMAGANIA

•    Doświadczenie w pracy z dokumentacją związaną z transportem
•    Umiejętność biegłej obsługi komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
•    Dokładność, uważność i koncentracja na pracy
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentami i klientem
•    Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
•    Motywacja do zapewnienia doskonałej obsługi naszym klientom
•    Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

TO OFERUJEMY

•    Umowa o pracę
•    Kompleksowy program wdrożeniowy
•    Katalog szkoleń wewnętrznych
•    Możliwość wdrażania nowych pomysłów

•    Dofinansowanie zajęć sportowych
•    Prywatna opieka medyczna
•    Ubezpieczenie na życie
•    Dofinansowanie nauki angielskiego
•    System premiowy
•    Dofinansowanie świąteczne
•    Program poleceń pracowniczych

open/close

Obszar zawodowy:  Administration

Asystent Administracji Celnej

Wroclaw